Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Australie - Australia (2004 - 2006) > Ballarat
Кликни за целосна големина на сликата
16.04.2006-006.jpg 16.04.2006-005.jpg 16.04.2006-004.jpg 16.04.2006-002.jpg 16.04.2006-012.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:16.04.2006-004.jpg
Име на Албумe:sanjb / Ballarat
Големина на Фајлот:307 KB
Додадено на:17 април 2006
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:22 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-3081
Омилени:Додади во омилени