Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Colombie - Colombia (9-30 Jan 2007) > Cartagena de Indias
Кликни за целосна големина на сликата
Colombia-cartagena-236.jpg Colombia-cartagena-237.jpg Colombia-cartagena-238.jpg Colombia-cartagena-239.jpg Colombia-cartagena-240.jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 0 / 5 with 1 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Colombia-cartagena-238.jpg
Име на Албумe:sanjb / Cartagena de Indias
Rating (1 votes): (Детали)
Големина на Фајлот:419 KB
Додадено на:01 февруари 2007
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:7 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-4526
Омилени:Додади во омилени