Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > France > Annecy
Кликни за целосна големина на сликата
Le lac d'Annecy
Annecy-(6).jpg Annecy-(9).jpg Annecy-(7).jpg Annecy-(10).jpg Annecy-(11).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Annecy-(7).jpg
Име на Албумe:sanjb / Annecy
Големина на Фајлот:318 KB
Додадено на:22 април 2007
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:16 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-5153
Омилени:Додади во омилени