Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > La Havane - Habana
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---La-Havane-(76).jpg Cuba---La-Havane-(77).jpg Cuba---La-Havane-(78).jpg Cuba---La-Havane-(80).jpg Cuba---La-Havane-(81).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---La-Havane-(78).jpg
Име на Албумe:sanjb / La Havane - Habana
Големина на Фајлот:264 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 1365 пиксели
Displayed:10 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6384
Омилени:Додади во омилени