Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > La Havane - Habana
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---La-Havane-(10).jpg Cuba---La-Havane-(11).jpg Cuba---La-Havane-(12).jpg Cuba---La-Havane-(13).jpg Cuba---La-Havane-(14).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---La-Havane-(12).jpg
Име на Албумe:sanjb / La Havane - Habana
Големина на Фајлот:171 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 1365 пиксели
Displayed:21 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6318
Омилени:Додади во омилени