Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > Baie des Cochons
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---Baie-des-Cochons---Playa-Giron-(5).jpg Cuba---Baie-des-Cochons---Playa-Giron-(3).jpg Cuba---Baie-des-Cochons---Playa-Giron-(6).jpg Cuba---Baie-des-Cochons---Playa-Giron-(7).jpg Cuba---Baie-des-Cochons---Playa-Giron-(8).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---Baie-des-Cochons---Playa-Giron-(6).jpg
Име на Албумe:sanjb / Baie des Cochons
Големина на Фајлот:138 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:47 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6253
Омилени:Додади во омилени