Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > Santa Clara
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---Sante-Clara---Tombeau-Che-Guevara-(6).jpg Cuba---Sante-Clara---Tombeau-Che-Guevara-(5).jpg Cuba---Sante-Clara---Tombeau-Che-Guevara-(4).jpg Cuba---Sante-Clara---Tombeau-Che-Guevara-(7).jpg Cuba---Sante-Clara---Tombeau-Che-Guevara-(8).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---Sante-Clara---Tombeau-Che-Guevara-(4).jpg
Име на Албумe:sanjb / Santa Clara
Големина на Фајлот:293 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 1365 пиксели
Displayed:37 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6553
Омилени:Додади во омилени