Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > Trinidad
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---Trinidad-(3).jpg Cuba---Trinidad-(1).jpg Cuba---Trinidad-(2).jpg Cuba---Trinidad-(4).jpg Cuba---Trinidad-(5).jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 1.7 / 5 with 3 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---Trinidad-(1).jpg
Име на Албумe:sanjb / Trinidad
Rating (3 votes): (Детали)
Големина на Фајлот:193 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:47 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6600
Омилени:Додади во омилени