Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > Trinidad
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---Trinidad-(37).jpg Cuba---Trinidad-(38).jpg Cuba---Trinidad-(41).jpg Cuba---Trinidad-(40).jpg Cuba---Trinidad-(42).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---Trinidad-(41).jpg
Име на Албумe:sanjb / Trinidad
Големина на Фајлот:180 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:15 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6637
Омилени:Додади во омилени