Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Colombie - Colombia (9-30 Jan 2007) > Santa Fé de Bogota
Кликни за целосна големина на сликата
Drapeau Colombien
amazonas-006.jpg Colombia_coa.png 600px-Flag_of_Colombia_svg.png Colombia-amazonas-(35).jpg Colombia-amazonas-(34).jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 1.7 / 5 with 3 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:600px-Flag_of_Colombia_svg.png
Име на Албумe:sanjb / Santa Fé de Bogota
Rating (3 votes): (Детали)
Големина на Фајлот:1948 Bytes
Додадено на:01 февруари 2007
Димензии:600 x 400 пиксели
Displayed:55 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-4850
Омилени:Додади во омилени