Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > Vinales - Pinar del Rio
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---Vinales---Pinar-del-Rio-(8).jpg Cuba---Vinales---Pinar-del-Rio-(12).jpg Cuba---Vinales---Pinar-del-Rio-(7).jpg Cuba---Vinales---Pinar-del-Rio-(9).jpg Cuba---Vinales---Pinar-del-Rio-(11).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---Vinales---Pinar-del-Rio-(7).jpg
Име на Албумe:sanjb / Vinales - Pinar del Rio
Големина на Фајлот:168 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:11 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6680
Омилени:Додади во омилени