Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Fiji - Viti - Feejee (23-30 Sept 2006) > Paysages - Landscapes
Кликни за целосна големина на сликата
Naviti Resort
Fiji_293.avi Fiji-004.jpg Fiji-221.jpg Fiji-071.jpg Fiji-269.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Fiji-221.jpg
Име на Албумe:sanjb / Paysages - Landscapes
Kлучен збор:Naviti Resort
Големина на Фајлот:221 KB
Додадено на:03 октомври 2006
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:20 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-3532
Омилени:Додади во омилени