Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > France > Annecy
Кликни за целосна големина на сликата
Annecy-(11).jpg Annecy-(12).jpg Annecy-(13).jpg Annecy-(14).jpg Annecy-(15).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Annecy-(13).jpg
Име на Албумe:sanjb / Annecy
Големина на Фајлот:387 KB
Додадено на:22 април 2007
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:12 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-5158
Омилени:Додади во омилени