Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Colombie - Colombia (9-30 Jan 2007) > Bucaramanga
Кликни за целосна големина на сликата
Cimetière
Colombia-bucaramanga-(17).jpg Colombia-bucaramanga-(16).jpg Colombia-bucaramanga-(21).jpg Colombia-bucaramanga-(20).jpg Colombia-bucaramanga-(19).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Colombia-bucaramanga-(21).jpg
Име на Албумe:sanjb / Bucaramanga
Големина на Фајлот:236 KB
Додадено на:31 јануари 2007
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:18 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-4166
Омилени:Додади во омилени