Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Colombie - Colombia (9-30 Jan 2007) > Bucaramanga
Кликни за целосна големина на сликата
Colombia-San-Gill-(15).jpg Colombia-San-Gill-(13).jpg Colombia-San-Gill-(14).jpg Colombia_JP-Lilo_135.avi Colombia_JP-Lilo_137.avi
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Colombia-San-Gill-(14).jpg
Име на Албумe:sanjb / Bucaramanga
Големина на Фајлот:354 KB
Додадено на:31 јануари 2007
Димензии:1024 x 1365 пиксели
Displayed:2 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-4213
Омилени:Додади во омилени