Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Colombie - Colombia (9-30 Jan 2007) > Cartagena de Indias
Кликни за целосна големина на сликата
Playa Blanca (Île de Barú)
Colombia-cartagena-132.jpg Colombia-cartagena-135.jpg Colombia-cartagena-134.jpg Colombia-cartagena-133.jpg Colombia-cartagena-136.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Colombia-cartagena-134.jpg
Име на Албумe:sanjb / Cartagena de Indias
Големина на Фајлот:205 KB
Додадено на:01 февруари 2007
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:6 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-4428
Омилени:Додади во омилени