Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > La Havane - Habana
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---La-Havane-(90).jpg Cuba---La-Havane-(92).jpg Cuba---La-Havane-(93).jpg Cuba---La-Havane-(94).jpg Cuba---La-Havane-(96).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---La-Havane-(93).jpg
Име на Албумe:sanjb / La Havane - Habana
Големина на Фајлот:223 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:9 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6399
Омилени:Додади во омилени