Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > France > Annecy
Кликни за целосна големина на сликата
Annecy-(22).jpg Annecy-(24).jpg Annecy-(27).jpg Annecy.jpg la-clusaz-le-col-des-aravis-(21).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Annecy-(27).jpg
Име на Албумe:sanjb / Annecy
Големина на Фајлот:220 KB
Додадено на:22 април 2007
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:3 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-5168
Омилени:Додади во омилени