Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Fiji - Viti - Feejee (23-30 Sept 2006) > Paysages - Landscapes
Кликни за целосна големина на сликата
Naviti Resort
Fiji-231.jpg Fiji-245.jpg Fiji-274.jpg 30.09.2006-(Fiji)-045.jpg 30.09.2006-(Fiji)-050.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Fiji-274.jpg
Име на Албумe:sanjb / Paysages - Landscapes
Kлучен збор:Naviti Resort
Големина на Фајлот:219 KB
Додадено на:03 октомври 2006
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:5 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-3516
Омилени:Додади во омилени