Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Colombie - Colombia (9-30 Jan 2007) > Santa Fé de Bogota
Кликни за целосна големина на сликата
Plaza de Bolívar
Colombia-bogota-(16).jpg Colombia-bogota-(17).jpg Colombia-bogota-(18).jpg Colombia-bogota-(19).jpg Colombia-bogota-(20).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Colombia-bogota-(18).jpg
Име на Албумe:sanjb / Santa Fé de Bogota
Големина на Фајлот:190 KB
Додадено на:01 февруари 2007
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:12 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-4795
Омилени:Додади во омилени