Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > La Havane - Habana
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---La-Havane-(123).jpg Cuba---La-Havane-(125).jpg Cuba---La-Havane-(126).jpg Cuba---La-Havane-(127).jpg Cuba---La-Havane-(Habana).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---La-Havane-(126).jpg
Име на Албумe:sanjb / La Havane - Habana
Големина на Фајлот:169 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:8 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6432
Омилени:Додади во омилени