Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > Vinales - Pinar del Rio
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---Massif-Vinales-(18).jpg Cuba---Massif-Vinales-(19).jpg Cuba---Massif-Vinales-(20).jpg Cuba---Massif-Vinales-(21).jpg Cuba---Massif-Vinales-(22).jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 0 / 5 with 1 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---Massif-Vinales-(20).jpg
Име на Албумe:sanjb / Vinales - Pinar del Rio
Rating (1 votes): (Детали)
Големина на Фајлот:140 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 768 пиксели
Displayed:16 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6479
Омилени:Додади во омилени