Jip's Photo Gallery

Toutes les photos de ma vie... ou presque

 
.:: Accueil ::. .:: Pratique ::. .:: Infos ::. .:: Détente ::. .:: Exprimez-vous ::. .:: N° non Surtaxés ::.


 

Галерија Дома > Cuba > Trinidad
Кликни за целосна големина на сликата
Cuba---Trinidad-(14).jpg Cuba---Trinidad-(18).jpg Cuba---Trinidad-(20).jpg Cuba---Trinidad-(22).jpg Cuba---Trinidad-(21).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:Cuba---Trinidad-(20).jpg
Име на Албумe:sanjb / Trinidad
Големина на Фајлот:189 KB
Додадено на:31 јули 2008
Димензии:1024 x 1365 пиксели
Displayed:16 times
URL:http://sanjb.free.fr/diapo/displayimage.php?pos=-6618
Омилени:Додади во омилени